fatihsatilikdaire.com > Fatih Emlak İlanları > Sancaktar Hayrettin Satılık Daire

Sancaktar Hayrettin Satılık Daire konusunda size uzman üyelerimizin emlak ilanlarını sunuyoruz.  Sancaktar Hayrettin Satılık Daireleri içinde en güzel fırsatlar en cazip fiyatlarla karşınızda.  Sancaktar Hayrettin Satılık Dairelerini fiyatlarını ve detaylarını dikkatlice inceleyiniz. İstanbul'da emlak ilanları konusunda fatihsatilikdaire.com un ilan sayfasıyla emlak bulmak artık çok kolay.

İstanbul Sancaktar Hayrettin Satılık Daire Hakkında Herşey. »

Sancaktar Hayrettin Satılık Daire konusunu sizler için araştırdık, en iyi kalitede dairelerden portföyler oluşturduk. Amacınız en kısa zamanda en iyi kalitede dairelere ulaşmaksa bize başvurun. Bigemlak

Size uzman Big Emlak üyesi  emlakçılar olarak tavsiyelerimiz var; Yeni bir daire hayatta vereceğiniz kararlardan en önemlilerinden biridir. Daire alımı yaşamınız için en önemli, parasal olarak ta en yüksek yatırımdır. Bugün vereceğiniz doğru karar hem sizi ve ailenizi hem de ileride çocuklarınızın geleceğini etkiler. Onun için bu önemli kararda bir Big Emlak Üyesi Emlakçılara danışmanız çok faydalıdır. Big Emlak Üyesi Emlak Uzmanları uzun yıllar edindiği emlak ve gayrimenkul inceleme ve değerleme tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için elinden gelen her türlü imkanı kullanacağından ve sizin hakkınızı koruyacağından emin olabilirsiniz.  

1- Sancaktar Hayrettin Satılık Daire Alacaklar İçin Verdiğimiz Hizmetler :

• Aradığınız emlak için hangi özellikte gayrimenkul alacaksanız onları sizinle ortak karar vererek bu doğrultuda araştırmalarımızı yapıyoruz.

• Aradığınız niteliklere uyan portföyleri, danışmanımızın portföyünü, Bigemlak.com veritabanı ve diğer veri tabanlarını tarayarak uygun niteliklerdeki emlakları ele alıyoruz.

• İnternet, gazete vb. iletişim kanallarında aradığınız niteliklere uygun olabilecek gayrimenkul ilanlarını sizlerin yerine takip ediyor ve size devamlı bu konuda tavsiyelerde bulunuyoruz.

• Aile yapınız ve çevrenizi inceleyerek size en uygun gayrimenkulün alınması için gayret gösteriyoruz.

• Size seçmeniz için sunulanlardan tercih ettiklerinizin tüm bilgilerini veriyor ve sunumları yapıyoruz.

• Finansal olarak herhangi bir desteğe ihtiyacınız var ise bu desteğin sağlanması için gerekli kredi ve faiz araştırmalarını yapılıyoruz. Bütçenizi ve fiyat teklifinizi birlikte oluşturuyoruz ve satıcıyla iletişime geçerek, bire bir görüşmeler yaparak teklifimizi kendisine iletiyoruz.

• Alacağınız gayrimenkulü teknik olarak inceliyor ve depreme karşı dayanıklılığını araştırıyoruz.

• Gayrimenkulün inşaat aşamasında kullanılan malzemenin TSE standartlarına uyup uymadığını araştırıyoruz.

• Alacağınız gayrimenkul konusunda hem sizin hem aileniz için en doğru kararlar vermenizi sağlıyoruz.

2- Sıfır Sancaktar Hayrettin Satılık Daireler

Emlak ararken bütçenize göre en iyisini istiyorsunuz, tabi aklınıza ilk gelen en yeni binalar oluyor. Fakat unutmayın ki geçen sene veya daha önceki 2-3 sene yapılan binalar şu anda sıfır etiketiyle satılmıyor. Sıfır  Sancaktar Hayrettin Satılık Daire bulmak ve sıfıra yakın her türlü lüxü barındıran emlaklar için Big Emlak Üyesi Emlakçılara başvurun.

3- Sancaktar Hayrettin Satılık Daire 3+1 evler :

 Sancaktar Hayrettin Satılık Daire 3+1 konusunu sizler için araştırdık, en iyi kalitede dairelerden portföyler oluşturduk. Amacınız en kısa zamanda en iyi kalitede dairelere ulaşmaksa bize başvurun. Sancaktar Hayrettin Satılık Daire 3+1 konusunda Big Emlak Üyesi Emlakçılar size yardımcı olacaktır.

4- Sancaktar Hayrettin Satılık Daire 4+1 fiyatları :

Sancaktar Hayrettin Satılık Daire 4+1 portföyünde genelde az emlak bulunmaktadır. Bu dairelere talep çok ama emlak sayısı az olduğundan hızlı davranmalısınız. Fırsatları kaçırmayın, en kısa zamanda en iyi kalitede dairelere ulaşmak için Sancaktar Hayrettin Satılık Daire 4+1 konusunda Big Emlak Üyesi Emlak Danışmanlarına başvurun.

5 - Sancaktar Hayrettin Satılık Daire Dubleks :

Sancaktar Hayrettin Satılık Daire Dubleksler genelde binaların en üst katlarında bulunuyor, talepler asansör konusuna odaklanıyor. Dubleks dairelerde oda sayısı ve yaşam alanları fazla olduğundan çok talep görüyor. Bir dublex daire satılığa çıktığında emlakçı hemen tanıdıklarına teklif eder hazır müşterisine satar. Bu nedenle internette bu tip kaliteli dublex daireleri bulmak zordur, bulunanlar ise genelde tapu sorunu, çatı sorunu gibi sıkıntıları olan emlaklardır. Siz kaliteli sorunsuz dublexler arıyorsanız, en kısa zamanda hayalinizdeki mülke ulaşmak için Sancaktar Hayrettin Satılık Daire dubleks konusunda Big Emlak Üyesi Emlakçılardan bilgi alın.

6- Sancaktar Hayrettin Satılık Daire 2+1 :

Sancaktar Hayrettin Satılık Daire 2+1 listemizde çok sayıda daire var. Burada önemli olan en kaliteli en yaşanılabilir ve metrekaresi fazla olan daireyi bulmak. En kısa zamanda en iyi kalitede dairelere ulaşmak için Sancaktar Hayrettin Satılık Daire 2+1 konusunda Big Emlak Üyesi Emlakçılara başvurun. 

7- Sancaktar Hayrettin Satılık Daire 1+1 :

Sancaktar Hayrettin Satılık Daire 1+1 emlakları bekarlar, yeni evli çiftler, yaşlılar ve öğrenci gençler talep ederler. Burada önemli olan bu insanların en kaliteli en yaşanılabilir ve metrekaresi fazla olan 1+1 dairelere en ekonomik şartlarla sahip olmasıdır. Sancaktar Hayrettin Satılık Daire 1+1 konusunda Big Emlak Üyesi Emlak Danışmanları size yardımcı olacaktır.

8- Sancaktar Hayrettin Satılık Daire Sahibinden Satılıklar

Bu gün internette sahibinden ilanları çok popüler. İnsanlar oturdukları dairenin ederini öğrenmek için ilanlar veriyor. Bazıları tanıdıklarının emlaklarını internette pazarlıyor, bazıları da bu işi emlak bürolarının reklamı için yapıyor. Biz Big Emlak Üyesi Emlakçılar olarak yatırımlarınızı riske etmenizi ve zaman kaybetmenizi istemiyoruz. Sancaktar Hayrettin Satılık Daire Sahibinden gibi ilanlara itibar etmeyiniz.

Sırala: Fiyat ⌂ | m² ⌂ | İlan Sayısı: 43
İlan Sayısı: 43
İlan Başlığı
Oda
Fiyat
İl / İlçe
320
Bina
1.350.000 TL
İstanbul
Fatih
150
Bina
550.000 TL
İstanbul
Fatih
80
2+1
360.000 TL
İstanbul
Fatih
70
2+1
250.000 TL
İstanbul
Fatih
90
2+1
275.000 TL
İstanbul
Fatih
70
1+1
205.000 TL
İstanbul
Fatih
80
2+1
250.000 TL
İstanbul
Fatih
70
2+1
270.000 TL
İstanbul
Fatih
80
2+1
350.000 TL
İstanbul
Fatih
65
2+1
250.000 TL
İstanbul
Fatih
75
2+1
300.000 TL
İstanbul
Fatih
60
1+1
120.000 TL
İstanbul
Fatih
95
3+1
399.000 TL
İstanbul
Fatih
80
2+1
380.000 TL
İstanbul
Fatih
70
2+1
185.000 TL
İstanbul
Fatih
75
2+1
270.000 TL
İstanbul
Fatih
170
Bina
620.000 TL
İstanbul
Fatih
60
1+1
350.000 TL
İstanbul
Fatih
115
3+1
400.000 TL
İstanbul
Fatih
90
Tüm Bina
1.700.000 TL
İstanbul
Fatih
60
1+1
380.000 TL
İstanbul
Fatih
80
2+1
175.000 TL
İstanbul
Fatih
Sayfa 1 / 2

ZayıfEn iyi